Misje gospodarcze do Gruzji z dofinansowaniem dla firm

Misja gospodarcza to inwestycja, która zawsze się opłaca jeśli jest merytoryczna , dobrze przygotowana a na miejscu czekają dedykowani dla twojej firmy partnerzy . Poprzez organizacje profesjonalnych  wyjazdów oraz misji gospodarczych Izba wspiera swoich członków i partnerów .

Nasi konsultanci posiadają bogate doświadczenie oraz kompleksową wiedzę w koordynacji działań wspierających przedsiębiorstwa poza granicami kraju. Chętnie służą poradą i organizują spotkania dla naszych klientów z potencjalnymi kontrahentami.

 

Gruzja jest liderem liberalnych reform gospodarczych. Świadczyć może o tym m.in. pozycja Gruzji w rankingu Doing Business 2018, w którym znalazła się na 6 pozycji (dla porównania Polska – na miejscu 27). Ze względu na stabilną sytuację polityczną oraz ogromny potencjał ekonomiczny Gruzja jest doskonałym miejscem do prowadzenia biznesu czy lokowania produktów i usług przez firmy Polskie. Gruzja jest ważnym partnerem gospodarczym w regionie Kaukazu Południowego. Jest rynkiem, na którym stale rośnie polski eksport.

Polska w nieznacznym stopniu obecna jest na tamtejszym rynku – wysyłamy zaledwie 1,1% wszystkich eksportowanych towarów, głównie farmaceutyki, kosmetyki, chemię gospodarczą, maszyny i urządzenia, żywność przetworzoną, pojazdy, meble, mięso. Co istotne, poprzez Gruzję polskie towary i usługi mają ułatwiony dostęp do rynków Azerbejdżanu, Armenii, Kazachstanu, Bliskiego Wschodu (Iran, Arabia Saudyjska).

 

Nasza oferta kompleksowa zapewnia:

  • Pomoc w doborze partnerów handlowych
  • Organizacje spotkań B2B
  • Pełną obsługę logistyczną
  • Przygotowanie strategii spotkań i rozmów
  • Zakwaterowanie w hotelach
  • Obsługę tłumaczeniową
  • Opiekę delegacji z Państwa firmy na miejscu

 

Proponujemy także specjalnie przygotowany program wyjazdu, opracowywany indywidulanie dla każdego partnera.

 

Działając już przez wiele lat na terenie Gruzji, zawsze zapewniamy solidnych partnerów do rozmów, którzy są już wcześniej weryfikowani przez naszych ekspertów.

 

Serdecznie zachęcam Państwa do udziału w wydarzeniu, a tym samym wykorzystania kolejnych możliwości rozwoju Państwa Firmy.

29 ნოემბერი 2018