Relacja z obecności PG I PH na III FORUM PRZEMYSŁOWE

W dniach 8-10 grudnia odbyło się ważne wydarzenie roku w świecie przemysłu – III FORUM PRZEMYSŁOWE w Karpaczu, organizowane przez Fundację Instytut Studiów Wschodnich.

Forum Przemysłowe to platforma wymiany poglądów i miejsce spotkań dla przedstawicieli firm z wielu branż przemysłu, administracji państwowej, samorządów, think-thanków, instytutów badawczych oraz eksperci i media z Polski, jak i z za granicy.

To już po raz trzeci Forum Przemysłowe przyciągnęło do Karpacza przedstawicieli polskiego i europejskiego przemysłu.

Podczas dwóch dni Forum przeprowadzonych zostało kilkadziesiąt wydarzeń: debat, sesji plenarnych, prezentacji raportów i bloków tematycznych o kluczowych problemach przemysłu europejskiego, takich jak: reindustrializacja, gospodarka cyfrowa, rewolucja elektryczna w motoryzacji, polityka klimatyczna, bezpieczeństwo energetyczne.

Program Forum został zrealizowany w poniższych ścieżkach tematycznych:

  1. Gospodarka i Społeczeństwo,
  2. Innowacje i Nowa Gospodarka,
  3. Inwestycje i Rozwój,
  4. Produkcja i Zarządzanie,
  5. Energetyka i Środowisko,
  6. Turystyka i Przemysły Czasu Wolnego.

W III Forum Przemysłowym wzięło udział blisko 700 gości, reprezentujących duży i średni biznes zarówno z Polski jak i z zagranicy, przedstawiciele administracji publicznej, środowisk eksperckich oraz mediów z krajów Europy Środkowej i Wschodniej.

Jako nowo powstająca izba gospodarcza cieszymy się, że nasze działania i rozwój relacji Polsko – Gruzińskich przyczyniły się do możliwości udziału w III FORUM PRZEMYSŁOWE. Mieliśmy okazję zaprezentowania oferty izby  oraz promocji Gruzji w Polsce oraz potencjału inwestycyjnego Gruzji polskim partnerom.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie na wartościowe wydarzenie biznesowe oraz docenienie marki nowo tworzonej Polsko-Gruzińskiej – Izby Przemysłowo – Handlowej.

 

Related Posts