Narodowy Balet Gruzji „Sukhishvili” we Wrocławiu

07.02.2018 we Wrocławiu odbyło się jedno z najbardziej widowiskowych show tanecznych na świecie – występ Gruzińskiego baletu narodowego „Sukhishvili”.

Unikalne show taneczne – 100 tancerzy i orkiestra na scenie.

Gruziński balet narodowy „Sukhishvili” – jeden z czolowych i największych tanecznych zespołów świata, który posiada swoją własną orkiestrę. W swojej historii wyruszył na ponad 300 tournée, członkowie zespołu 11 razy objechali 5 kontynentów i 90 krajów, odbyli tysiące koncertów, które łącznie widziało dziesiątki milionów widzów na całym świecie!

Występ zespołu nazwano „najlepszym show na Broadwayu”, w Australii uznany był on za „ósmy cud świata”.

Gruziński Balet Narodowy „Sukhishvili” powstał 70 lat temu i bazuje na tradycyjnych tańcach narodowych, ale żeby występy były jeszcze bardziej spektakularne, powstały nowe układy, będące doskonałym połączeniem urokliwego folku i kroków współczesnych.

Elementy sztuki walki i akrobacje, bajecznie kolorowe kostiumy oraz dynamiczna, opowiedziana z niebywałą pasją historia sprawiają, że „Sukhishvili” stanowi doskonałe show dla całej rodziny: od dzieci aż po seniorów.

Zespół cały czas odświeża i aktualizuje swój program. W ramach europejskiej trasy koncertowej roku 2018 – widzowie zobaczą najnowszy program koncertu, otrzymają z niczym nie porównywalne emocje i potężny ładunek energii, który można uzyskać tylko na koncercie Narodowego Baletu Gruzji “Sukhishvili”

Dzięki organizatorom Baletu „Sukhishvili” przedstawiciele Polsko-Gruzińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej mieli wspaniałą możliwość udziału w spektaklu Narodowego baletu Gruzji.

Trasa koncertowa 2018 obejmuje 12 miast Polski, dzięki czemu widzowie będą mieli możliwość uczestnictwa w unikalnym show tanecznym.

Występy baletu w największych Polskich miastach są wspaniałą formą przybliżenia dziedzictwa kulturowego Gruzji w Polsce.

Przekazując życzenia wszelkiej pomyślności i sukcesów chcielibyśmy jeszcze raz serdecznie podziękować oraganizatorom tak znakomitego przedstawienia za możliwość udziału w spektaklu.

 

Więcej na: http://sukhishvili.pl/

Bilety na: http://www.sukhishvili.pl, Eventim, Biletyna.pl, Pankoncert.pl

 

 

 

Related Posts