Gaumardżos! Wielka premiera nowego wydania bestsellera o Gruzji

Gaumardżos! Wielka premiera nowego wydania bestsellera o Gruzji.

W piątek (11.05.2018) Polsko-Gruzińska Izba Przemysłowo-Handlowa była partnerem i sponsorem spektakularnego spotkania  – Gaumardżos! Wielka premiera nowego wydania książki Ani i Marcina Meller, w którym uczestniczyło ponad 300 gości.

Gruzja. Dla wielu wciąż nieodkryta, dla innych – fascynująca. Pełna wyjątkowych smaków, zapachów, dźwięków muzyki, bajkowych krajobrazów i życzliwych mieszkańców. Tych, którzy jeszcze w Gruzji nie byli, i tych, którzy odwiedzili ją choć raz – w podróż po tym niezwykłym kraju zabrali naszych gości w piątkowy wieczór Anna Dziewit-Meller i Marcin Meller.

Obecny na wydarzeniu zarząd Izby – Stanisław Raźniewski, prezes oraz Marcin Rutowicz, wiceprezes, przekonywali gości, że Gruzja to kraj nieodkryty i fascynujący, także z perspektywy biznesu.

W sposób szczególny zaprezentowana została firma Time2Moto – członek Polsko Gruzińskiej Izby Przemysłowo Handlowej, która w tym roku organizuje świetną wyprawę motocyklową do Gruzji, na którą serdecznie zapraszamy. Więcej szczegółów na: https://gruzja.time2moto.pl/

Spotkanie poprowadzili Ewa Winnicka i Cezary Łazarewicz. Po dyskusji z autorami odbył się koncert gruzińskiego chóru- Ertoba (Ertoba Group / ერთობა გრუპი), a podczas wydarzenia można było spróbować gruzińskiego wina firmy Marani oraz gruzińskich przysmaków przygotowanych przez restauracje Gaumarjos.

Spotkanie było głównym wydarzeniem rozpoczynającym serie spotkań – o charakterze lokalnym, na które zapraszamy w najbliższym czasie.

18 ოქტომბერი 2018